Mężczyzn najbardziej pociąga kobieta… czytająca!

11 lutego 2019

Jakie kobiety pociągają mężczyzn? Wydawać by się mogło, że odpowiedź jest oczywista - te o idealnych wymiarach, piękne, zgrabne, zadbane. I słusznie, wygląd ma ogromne znaczenie, zwłaszcza przy momencie poznawania i wyborze partnera. Nie powinien być jednak, i jak się okazuje nie jest, jedynym i najważniejszym kryterium.

Ważniejsze od tego, co na zewnątrz, jest to, co w środku. Zastanawiasz się, co podniesie Twoją atrakcyjność u płci przeciwnej? Twoje postanowienia noworoczne to siłownia, dieta, mniej kawy i cukrów? I bardzo dobrze, lecz najbardziej atrakcyjny dla mężczyzny jest fakt, że masz coś do powiedzenia. Coś mądrego, oryginalnego, interesującego. Lecz, aby zaimponować dużą wiedzą o świecie, sztuce i literaturze, sporcie i technice trzeba... czytać.

Czytanie książek sprawi, że będziesz miała mnóstwo ciekawych rzeczy do powiedzenia i będziesz umiała prowadzić interesującą konwersację, a to przecież bardzo przydatne choćby na randce czy rozmowie kwalifikacyjnej. Przypomnij sobie, jak szybko kończą się tematy do rozmowy na tym pierwszym, najbardziej stresującym spotkaniu. A gdybyś tylko przeczytała tę lekturę, która od miesięcy zalega na Twojej półce…. może nawet okazałoby się, że i on też ją przeczytał? I już mamy dobry grunt do długiej, fascynującej rozmowy

Czytanie nie tylko rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo i rozwija sprawność językową. Jest nie tylko świetną rozrywką i relaksem. Okazuje się, że jest także najlepszym nauczycielem. Wiedzy o świecie, tolerancji, myślenia, porównywania, obycia. A także lekarstwem! Czytanie rozwija bowiem mózg, zachowuje też jego dobrą kondycję na całe lata i pozwala na zachowanie sprawnej pamięci w sędziwym wieku.

Tak więc kobieta, która trzyma w dłoni książkę staje się dwa razy bardziej atrakcyjna niż bez niej. U mężczyzn działa to podobnie. Być może w dzisiejszych czasach jest nawet tak, że czytający mężczyzna zyskuje “plus dziesięć do atrakcyjności”. Dlatego też, drodzy chłopcy nie płaczcie, że nie macie urody Brada Pitta i drogie panie nie biadajcie, że w lustrze raczej nie odbicie Angeliny - nie wszystko stracone! Biegnijcie do biblioteki czy księgarni, weźcie do ręki książkę i uwierzcie, że czytanie jest sexy. Może lektura wciągnie Was tak bardzo, że usiądziecie na przystanku zaczytani i a nuż dosiądzie się urocza blondynka, która z ciekawością spojrzy Wam przez ramię, aby sprawdzić, po jaką pozycję sięgnęliście. Albo sympatyczny brunet będzie miał idealny pretekst, żeby zagadnąć! W końcu pamiętajcie - od czytania do zakochania jest tylko jeden krok! A mężczyzn pociągają najbardziej kobiety inteligentne, a więc oczytane;)

Popularne

Mężczyzn najbardziej pociąga kobieta... czytająca!
11 lutego 2019

Mężczyzn najbardziej pociąga kobieta... czytająca!

Więcej...
Niebezpieczna moda, czyli szał na punkcie idealnego wyglądu
04 lutego 2019

Niebezpieczna moda, czyli szał na punkcie idealnego wyglądu

Więcej...
10 pomysłów na oryginalny prezent walentynkowy dla Niego
28 stycznia 2019

10 pomysłów na oryginalny prezent walentynkowy dla Niego

Więcej...
„Weź nie planuj, weź się szanuj!” Plany i cele na 2019 rok - czy warto robić postanowienia noworoczne?
21 stycznia 2019

„Weź nie planuj, weź się szanuj!” Plany i cele na 2019 rok - czy warto robić postanowienia noworoczne?

Więcej...
Designed by Design Studio WWW with and