Kontakt

kolor-decor-1-1024x244
Joanna Wenecka-Golik

Redaktor naczelna:
Joanna Wenecka-Golik
naczelna@kobietazklasa.pl
+48 600 326 398

Aleksandra Kafalut

Zastępca redaktor naczelnej:
Aleksandra Kałafut
akalafut@kobietazklasa.pl
+48 539 176 512

Biuro:
kontakt@kobietazklasa.pl

Piszą dla nas

kolor-decor-1-1024x244
radomska

dr Irena Kamińska-Radomska

Wykładowca i trener; założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobywała w The Protocol School of Washington w Waszyngtonie pod okiem największych ekspertów. Autorka między innymi takich książek jak: „Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji”, „Kultura biznesu. Normy i formy” czy ,„Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce”. Zdobyła doktorat z dziedziny stosunków międzynarodowych; wykłada (/ła) na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i w Clark University. Jest ekspertką i jurorką w programie telewizyjnym Projekt Lady.

Monika-Chodyra

Monika Chodyra

doświadczony coach, trener i menedżer z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w branży media, sprzedaż i reklama. Współautorka książki „Energia Kobiet”. Kobieta z pasją do życia i rozwoju. Z wykształcenia socjolog. Synergiczne i strategiczne podejście do rozwiązywania problemów oraz poczucie humoru to jej bezsprzeczne atuty. Na co dzień pomaga ludziom stać się lepszymi szefami. Jej specjalnością jest coaching menedżerski.

dr-Tadeusz-Oleszczuk

Dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

specjalista ginekolog- położnik, 30 lat pracy zawodowej od asystenta do ordynatora oddziału położniczo-ginekologicznego. Obronił pracę doktorską w Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie w 2001 roku. Od dziesięciu lat jest wykładowcą na Wydziale Nauk o Zdrowiu, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami pielęgniarstwa, kosmetologii, dietetyki oraz fizjoterapii.

Katarzyna-Dolak-Mazurek

Katarzyna Dolak-Mazurek

dyplomowany Life Coach akredytowany przez Noble Manhattan Coaching oraz Internatinal Instytute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Od kilku lat specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów sercowych. Wydała niedawno "Miłosne prawo jazdy. Praktyczny poradnik dla złamanych serc". Z wykształcenia pedagog. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z coachingu kryzysowego.

karolina-kaca

Karolina Kaca

stylistka z pasji i wykształcenia, fanka kobiecych stylizacji, stała bywalczyni pokazów mody oraz urodzona optymistka. Ma na swoim koncie artykuły napisane dla portali modowych i lifestylowych m.in. dla ELLE Polska i WP Kobieta, wywiady w radiu Eska, telewizji RetSat1 i prasie. Prowadzi prelekcje i warsztaty na eventach modowych, targach ślubnych, współpracuje z galeriami handlowymi w Łodzi, Warszawie, Kielcach, Płocku, Stalowej Woli oraz markami odzieżowymi takimi jak Top Secret i Bialcon.