Kobietazklasa.pl to blog dla kobiet, które znają swoją wartość, siłę, cenią swoje umiejętności i czas. Dla których ważny jest rozwój osobisty, posiadanie i rozwijanie wysokich ambicji. Ale to także miejsce dla tych kobiet, które chcą się takimi kobietami stać. Nie chcę Wam radzić jak żyć, tylko podpowiedzieć jak stać się szczęśliwą kobietą z klasą, jak radzić sobie z życiowymi problemami, gdzie i jak stawiać granicę, a czasem zawalczyć tylko o siebie.

Jeszcze w ubiegłym stuleciu kobiety, które szanowano i podziwiano, nazywano kobietami z klasą. Miały silne osobowości, własne zdanie i styl, potrafiły zachować się w każdej sytuacji i w różnych towarzystwach. Były oczytane, dobrze wychowane i umiały przekazać swoje wartości innym. Nie chcę wracać do obowiązkowych kapeluszy, długich sukien i popołudniowych herbatek w saloniku babci. Ale chcę wrócić do dobrych wzorców, manier i zachowań, które są ponadczasowe. Postaram się je przełożyć na współczesny język i obecne realia. Pokażę Wam też moje doświadczenia jako matki i żony. Nie zawsze będzie różowo, pięknie i kolorowo bo kobietę z klasą też spotykają trudności takie jak każdego - ważne jest jednak żeby wyjść z nich z podniesioną głową. Chcę się wyróżniać i jestem fanatyczką szukania w internecie dlatego nie lubię zakupów stacjonarnych. To zawsze ogranicza mój wybór do tego co akurat jest. Kupuję przez internet szukając produktów, które odpowiadają mi w 100% dlatego też będę się z Wami dzielić tym co uda mi się wyszperać. Gościem specjalnym mojego bloga jest od początku Dr Irena Kamińska-Radomska, mentorka programu TVN Projekt Lady.
Między nami mówiąc jest to osobowość zupełnie inna niż moja - ja wulkan energii, spontaniczna i emocjonalna, Irenka - stonowana, zachowawcza i zdystansowana - łączy nas jedno, dużo poczucia humoru i dbanie o swoją kobiecość. Będzie ciekawie. Zapraszam.