O Nas

Kobieta z klasą.

Portal dla prawdziwych kobiet o prawdziwych kobietach z klasą.

Długo zastanawiałyśmy się jak zdefiniować “Kobietę z klasą”? Kobieta silna i niezależna? Czy delikatna i wrażliwa? Bizneswoman z krwi i kości czy kochająca żona i mama? Podróżniczka czy domatorka?

Kobieta nosząca stylizacje światowych projektantów, w szpilkach i kapeluszu czy kobieta preferująca wygodę w trampkach i t – shercie? Doszłyśmy do wniosku, że każda z nich.

Każda kobieta, która zna swoją wartość, siłę, ceni swoje umiejętności i czas. Dla której ważny jest rozwój osobisty, posiadanie wysokich ambicji i rozwijanie ich.

Kobiety pełnią wiele funkcji w dzisiejszym społeczeństwie. Prowadzą firmy, niejednokrotnie zarządzają zespołem mężczyzn, pełnią funkcje państwowe, są matkami, żonami. Ale przede wszystkim są świadomymi kobietami. Żyjemy coraz szybciej, ale czasu wolnego mamy coraz mniej.

Portal “Kobieta z klasą” to miejsce, w którym możemy się zatrzymać i celebrować czas tylko dla siebie. Dla własnego rozwoju. Poruszamy tematy kobiece. Nie radzimy jak żyć, tylko jak stać się szczęśliwą kobietą z klasą, która zawsze wie jak zachować się według zasad Savoir- Vivre, wie jaki styl i ubiór cechuje prawdziwą damę, jak dbać o swoją urodę i wewnętrzny spokój. Jak radzić sobie z życiowymi problemami, stawiać granicę i czasem zawalczyć o siebie. Będziemy poruszać też tematy tabu.

Jest to także miejsce spotkań, rozmów kobiet z klasą, które będa mogły podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami. Ale także miejscem, w którym Czytelniczki mają możliwość zwrócić się do naszych Specjalistów z pytaniami na nurtujący temat.

Artykuły tworzą najlepsi eksperci, profesjonaliści w swoim fachu, którzy dzielą się swoją wiedza i doświadczeniem.  Są to teksty unikatowe i dostępne tylko dla Kobiety z klasą. Nasi autorzy to ludzie sukcesu, dla których styl prawdziwej damy jest inspiracją do pielęgnowania klasycznych wartości.

Mottem naszego portalu jest hasło: naucz się być szczęśliwą damą.

 

Redaktor Naczelna

Kamila Mruszczyk