Zawtra – marka na miarę Vogue’a

0

Kamila Zielińska  ZAWTRA

W swojej pracy przykłada dużą wagę do potrzeb najbardziej wymagających klientek. Ceni sobie najwyższą jakość tkanin które sprowadza z europejskich stolic mody, dba o perfekcyjne wykończenia kreacji, preferuje ręczne zdobienia. Jej projekty pojawiają się w pojedynczych lub limitowanych egzemplarzach i to między innymi dzięki temu stała się ulubienicą gwiazd. Aktorki, prezenterki telewizyjne i wokalistki często wybierają jej suknie i sukienki na wielkie gale. Gwiazdy cenią sobie oryginalne wzornictwo, klasyczną i szlachetną linię która podkreśla kobiecą sylwetkę .

Finalistka konkursu Złota Nitka (3 nagrody i wyróżnienie mediów) i zdobywczyni nagrody specjalnej ASVOF Award, przyznawanej przez zagraniczną prasę. Została wyróżniona przez krytyczkę mody Diane Pernet, oraz Robb’a Young’a – dziennikarza biznesowego. Zdobyła również uznanie brytyjskiej edycji magazynu Vogue.

Dzięki zaangażowaniu, głębokiej j pasji i ciężkiej pracy zaproponowano jej również współpracę przy polskim filmie braci

Skolimowskich “Ixjana, Z piekła rodem.” gdzie mogłam ubrać wiele cenionych aktorów.

Podczas ostatniego pokazu w Hiszpanii na „II Encuentro de Diseñadores de Castellon”. gdzie występowała jako gwiazda – gość zagraniczny, hiszpańskie elegantki wykupiły całą kolekcję w rekordowym tempie.

Najnowsza kolekcja Ebony został doceniona prze wykładowców, znawców sztuki i artystów. Pokaz odbyła się w Słowacji na wydarzenie mody @TrencinMastoMody.

Otrzymała główną nagrodę Zlota Fatima w kategorii suknie ślubne i wieczorowe.

Prezentacja kolekcji Ebony:

https://www.youtube.com/watch?v=Jhuw0QZs5CY

MAIL:
fashion@kamilazielinska.com

kamilazielinska.com
facebook.com/KamilaZielinskaAtelier

https://www.instagram.com/kamilazielinskaatelier/

Zostaw komentarz


CAPTCHA Image
Reload Image