Kamila Zielińska

0

Kamila Zielińska

Dress Code

W swojej pracy przykłada dużą wagę do potrzeb najbardziej wymagających klientek. Ceni sobie najwyższą jakość tkanin które sprowadza z europejskich stolic mody, dba o perfekcyjne wykończenia kreacji, preferuje ręczne zdobienia. Jej projekty pojawiają się w pojedynczych lub limitowanych egzemplarzach i to między innymi dzięki temu stała się ulubienicą gwiazd. Aktorki, prezenterki telewizyjne i wokalistki często wybierają jej suknie i sukienki na wielkie gale. Gwiazdy cenią sobie oryginalne wzornictwo, klasyczną i szlachetną linię która podkreśla kobiecą sylwetkę .

Pierwsze sukcesy , nauka w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru, a co najważniejsze – prawdziwa praca i doświadczenie z realnymi klientami ukształtowały ją jako projektanta i pozwoliły na wykreowanie aktualnej wizji i spojrzenia na modę.

Jej projekty oprócz uznania klientów zostały docenione również przez znawców mody.

Finalistka konkursu Złota Nitka (3 nagrody i wyróżnienie mediów) i zdobywczyni nagrody specjalnej ASVOF Award, przyznawanej przez zagraniczną prasę. Została wyróżniona przez krytyczkę mody Diane Pernet, oraz Robb’a Young’a – dziennikarza biznesowego. Zdobyła również uznanie brytyjskiej edycji magazynu Vogue.

Tworzy również kostiumy do filmów, seriali, teledysków . Jej kolekcje publikowane są na blogach i magazynach poświęconych modzie na całym świecie. Dzięki zaangażowaniu, głębokiej j pasji i ciężkiej pracy zaproponowano jej również współpracę przy polskim filmie braci

Skolimowskich “Ixjana, Z piekła rodem.” gdzie mogłam ubrać wiele cenionych aktorów.

Podczas ostatniego pokazu w Hiszpanii na „II Encuentro de Diseñadores de Castellon”. gdzie występowała jako gwiazda – gość zagraniczny, hiszpańskie elegantki wykupiły całą kolekcję w rekordowym tempie.

Najnowsza kolekcja Ebony został doceniona prze wykładowców, znawców sztuki i artystów. Pokaz odbyła się w Słowacji na wydarzenie mody @TrencinMastoMody.

Otrzymała główną nagrodę Zlota Fatima w kategorii suknie ślubne i wieczorowe.

Zostaw komentarz


CAPTCHA Image
Reload Image