KRÓL KRYMINAŁÓW JAK ZAWSZE W FORMIE!

0

Istnieje powiedzenie, iż „prawda wyzwala”. Ale co wtedy, kiedy okaże się ona za bardzo bolesna? Naprawdę okaże się lepsza od nieświadomości?

Wyobraź sobie, że masz 18 lat. Dziewczynę swoich marzeń. Całe życie przed sobą. Plany, marzenia. I nagle bach! Tracisz wszystko – ginie twój brat bliźniak, koleżanka ze szkoły, a ukochana dziewczyna zapada się pod ziemię. Co będziesz w stanie zrobić, aby odkryć prawdę?

Nap Dumas znalazł się właśnie w takiej sytuacji. Kiedy ciała Leo i Diany zostały znalezione na torach kolejowych, wszyscy uznali, że był to wypadek. Nap w to nie wierzy i przez 15 lat szkoli się na detektywa właśnie po to, aby dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy. Sen z powiek spędza mu również kwestia Maury – dlaczego jego ukochana zaginęła?

Gdzie była przez tyle lat?

Gdy do drzwi Napa pukają policjanci, razem z nimi pojawia się nadzieja. Ale wraz z nią coraz więcej tajemnic. A także zabójca, który wolałby, aby prawda nigdy nie ujrzała światła dziennego…

Jak zginęli Leo i Diana? Co odkrył Klub Konspiratorów i kto zabija jego członków? Komu Nap może ufać, a komu nie? I co z tym wszystkim ma wspólnego pewien filmik na Facebook’u?

Harlan Coben nie bez powodu jest królem swojego gatunku. Mami, czaruje, kręci i wodzi za nos nawet najbardziej wnikliwego czytelnika. Ale jego książki nie tylko przypominają profesjonalnego oszusta. Są również czarnymi dziurami, które pochłaniają od pierwszych stron, zaskakują na każdym kroku i nie dają o sobie zapomnieć.

„Nie odpuszczaj” jest wypełniona poczuciem humoru, skomplikowanymi intrygami i zawrotnymi zwrotami akcji. Pełno tu również wzruszeń i refleksji na temat ludzkiej egzystencji. Jest to idealna książka na długie wieczory, które zapewne przerodzą się w bezsenne noce.

Serdecznie polecam!

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Akademii Ignatianum w Krakowie. Recenzentka w portalu internetowym gazetajutro.pl.

Zostaw komentarz


CAPTCHA Image
Reload Image