Jak polubiłam komedie romantyczne…

0

Zwykle nie oglądam komedii romantycznych. Nie lubię historii miłosnych ani melodramatów. Lubię, kiedy jest akcja, kiedy dużo się dzieje na ekranie, kiedy są strzały, pościgi, jakieś zagadki do rozwikłania.

W takim razie dlaczego poszłam na „Planetę singli 2”? Powód jest tak banalny, że wręcz śmieszny – zaciekawił mnie zwiastun. Pomyślałam: „czemu by nie? ”.

I tak trafiłam na jeden z najlepszych polskich filmów, jakie widziałam.

Źródło: www.bilety24.pl

Ania i Tomek rozstali się w dosyć burzliwych warunkach. Akurat wtedy, kiedy ich przyjaciel, Marcel chce stworzyć telewizyjne show “Wigilia cudów” z „najsłynniejszą showbiznesową parą” w roli prowadzących. Pierwsza reakcja zainteresowanych jest oczywista – nie ma opcji, żeby udawali zakochanych w momencie, kiedy się nie znoszą. Jednak ostatecznie decydują się na propozycję – Ania ze względu na swoich uczniów, Tomek na swoją przyszłą karierę. Podczas wspólnych zdjęć okaże się, że niby do siebie nie pasują, ale…

Poza wątkiem tych dwojga mamy również Olę i Bogdana – małżeństwo oczekujące narodzin dziecka oraz ich podopieczną Zośkę, która czuje się pominięta i zepchnięta do rodzinnego kąta przez nienarodzone jeszcze maleństwo. Dziewczyna znajduje przyjaciela w Marcelu, a chcąc mu się odwdzięczyć, odnajduje jego biologiczną matkę. Jednak efekt jej działań będzie zgoła odmienny od tego, czego się spodziewała…

źródło: ars.pl

Jak zakończy się historia miłosna Ani i Tomka? Czy „Wigilia cudów” wypali? Co z Zośką, Marcelem i spółką?

„Planeta singli 2” wciąga od pierwszych minut. Zaskakuje, bawi, wzrusza. Gwarantuje dobrą zabawę, niezłą grę aktorską, dużo poczucia humoru (niekoniecznie na kulturalnym poziomie), a także łzy w oczach. Zwykle nie płaczę na filmach – wtedy nie mogłam się powstrzymać!

Cóż jeszcze mogę dodać… Jeżeli ja, która nie trawię komedii romantycznych, lukrowanych  opowieści miłosnych brzydzę się jak diabeł święconej wody, a zakochałam się w tym filmie… to zdecydowanie trzeba go obejrzeć!

źródło: http://www.novekino.pl

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Akademii Ignatianum w Krakowie. Recenzentka w portalu internetowym gazetajutro.pl.

Zostaw komentarz


CAPTCHA Image
Reload Image