website-logo

Indiba – zabieg, który naprawdę zwalcza cellulit i rozstępy

Szał na punkcie zabiegów upiększających naszą kobiecą urodę trwa od zarania dziejów. Już na przełomie er stosowano metody, które w nieco ulepszony sposób funkcjonują po dziś dzień.

W dziele „De medicina” Aulus Cornelius Celsus spisał sposoby na zmniejszenie piersi oraz rekonstrukcję uszu i nosa, a sam Hipokrates opisał technikę przemieszczania płatów skórnych stosowaną w celu usuwania blizn. Żaden z nich nie przewidział jednak, że będziemy mogły dziś korygować swoją urodę i upiększać się w sposób natychmiastowy i bezbolesny!

Czym jest i jak działa indiba?

Indiba to zabieg wykorzystujący najnowocześniejszą i unikalną technologię polegającą na doprowadzeniu do tkanek termicznego i nietermicznego prądu za pomocą elektrod. Wiązki elektryczne pobudzają komórki do natychmiastowej regeneracji.

Fale radiowe przyśpieszają metabolizm i zwiększają zapotrzebowanie na tlen, dzięki czemu:

 • szybko i na długi czas ujędrnisz skórę,
 • zredukujesz kurze łapki i zmarszczki,
 • poprawisz owal twarzy
 • pozbędziesz się cellulitu
 • Twoje blizny i rozstępy ulegną znaczącemu zredukowaniu
 • podniesiesz pośladki
 • wygoisz stan zapalny skóry i szybciej pozbędziesz się trądziku

Dla niektórych może to brzmieć jak mała tortura w myśl zasady „Dla piękności trzeba pocierpieć?” Nic bardziej mylnego! Indiba to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny! A przy tym całkowicie zgodny z funkcjonowaniem naszego organizmu. Podczas masowania skóry głowicą sprzętu radiofrekwencja wywołuje delikatne, rosnące uczucie ciepła, które jest zabiegiem na tyle przyjemnym i odprężającym, że w trakcie zabiegu można nawet zasnąć.

Karolina Dudek-Palka, właścicielka kliniki urody FelisalMed&Art w Krakowie, potwierdza:


„To całkowicie bezbolesny zabieg. Jedna z Pań powiedziała mi kiedyś, że nawet gdyby Indiba nie działała, to i tak by przychodziła na zabiegi, bo tak ją to relaksuje. Myślę, że to też bardzo ważne z uwagi na to, że w dzisiejszym świecie przeżywamy na każdym kroku dużo stresu, a skuteczne zabiegi zazwyczaj nie należą do przyjemnych.”
Zabieg polega na wykorzystaniu prądu wysokiej częstotliwości 448 kHz, który wraz z mechanicznym masażem daje natychmiastowe efekty.
źródło: FelisalMed&Art
Klinika ta była w gronie kilku pierwszych polskich gabinetów biorących udział w szkoleniu z medycyny estetycznej opartej na INDIBIE w Barcelonie,

Technologia ta wykorzystywana jest już od lat na całym świecie, stosowana ze wzmożoną częstotliwością od 30 lat w Europie Zachodniej i Japonii. Przez ten czas zdążono naukowo potwierdzić jej skuteczność oraz udowodniono, że nie powoduje żadnych podrażnień, pieczenia ani reakcji alergicznych!

Dla kogo jest indiba?

Indiba jest niemal dla każdego. Niemal, dlatego że występują dwa przeciwwskazania dla tego zabiegu: ciąża i rozrusznik serca. Bez żadnych problemów z idiby korzystać mogą osoby z nowotworami czy nawet chorobami autoimmunologicznymi, zarówo dorośli, jak i dzieci.

Indiba jest nie tylko zabiegiem stosowanym w medycynie estetycznej. To także metoda leczenia wszelkich dolegliwości urazów mięśni szkieletowych. Zabieg ten wyjątkowo skutecznie eliminuje ból przez oddziaływanie na stan zapalny, przyspiesza gojenie, aktywując naturalne procesy naprawcze tkanek. Jest niezawodny przy leczeniu takich schorzeń jak:

 • bóle kręgosłupa,
 • stłuczenia i złamania,
 • zapalenia torebki stawowej, więzadeł i stawu biodrowego
 • przykurcz mięśni
 • zwiększone napięcie mięśniowe

Idiba nie jest wymysłem przemysłu estetycznego. Jest naukowo potwierdzoną metodą na poprawę przede wszystkim zdrowia i urody. To idealny sposób na zadbanie o ciało i dobre samopoczucie.